Кожен університет прагне залучити у свої студентські лави найрозумніших, кмітливих і активних студентів. Саме для цього університети проводять активну профорієнтаційну роботу серед шкільної молоді і студентів коледжів міста і районів Запорізької області. Зустрічі з потенційними студентами, освітні хайпи, дні відкритих дверей – усі ці форми є дуже ефективними. Але є чудова форма реклами свого навчального закладу – зовнішня реклама, стріт-борди, банери, які працюють 24/7.

Зовнішня реклама сьогодні входить у трійку лідерів за своєю популярністю, поступаючись лише телевізійній рекламі. Вона привертає до себе увагу перехожих, викликає зацікавленість і тому заклади вищої освіти ефективно використовують різні стрит-борди для комунікацій з цільовими аудиторіями, у даному випадку – з майбутніми абітурієнтами.

Наприклад, дізнатися про спеціальності, яким навчають у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного тепер можна крокуючи вулицями нашого міста. Вже декілька років поспіль на розі вулиць Інтеркультурної та Б.Хмельницького красується білборд, який запрошує вступати у Таврйський ДАТУ.

Нещодавно будівлю навчального корпусу №5, з боку вулиці Університетської, прикрасили яскраві інформативні банери. На плакатах можна ознайомитися з загальною кількістю спеціальностей та окремо по кожному факультету.

Вибір освітніх програм у ТДАТУ вражає: від технічного (Агроінженерія, Галузеве машинобудування, Прикладна механіка) до економічного (Економіка, Маркетинг, Менеджмент, Облік і оподаткування, Підприємництво, торгівля і біржова діяльність, Фінанси, Банківська справа та страхування, Туризм та Публічне управління і адміністрування) напрямків.

Тим, хто вирішив пов’язати своє життя з електричною технікою, спеціальність Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, для тих хто не уявляє себе без комп’ютера, просто необхідно здобути освіту за спеціальністю Комп’ютерні науки.

Готують в університеті фахівців і таких затребуваних спеціальностей як: Агрономія, Екологія, Геодезія та землеустрій, Цивільна безпека, Садівництво та виноградарство, Харчові технології та Готельно-ресторанна справа.

Освітній процес у ТДАТУ відбувається за сучасними технологіями. А ще: відмінна матеріальна база, кваліфікований професорсько-викладацький склад, розгалужена інфраструктура кампуса університету та дружня студентська родина допоможуть кожному студенту запам’ятати роки навчання, як знаковий та чудовий відрізок життя.

Обирай своє майбутнє разом з ТДАТУ! Навчайся у кращих!

Телефон приймальної комісії: (098) 499-17-07; (0619) 42-31-27

Редакційно-видавничий відділ