18-20 травня в м. Гадяч Полтавської області відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.р. народженняв окремих вправах (ривку та поштовху окремо) та Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед ветеранів від 40 років та старше. В змаганнях прийняло участь біля 100 спортсменів з країн колишнього СНД і дальнього зарубіжжя, Туреччина, Словенія, Угорщина.

В складі збірної України успішно виступив на Чемпіонаті світу серед юнаків студент енергетичного факультету ТДАТУ (12 ЕЕ) Панков Дмитро, який у ваговій категорії до 60 кг став чемпіоном світу в ривку гирі 24 кг з результатом 80 підйомів та віце-чемпіоном світу в поштовху двох гир вагою 24 кг з результатом 65 підйомів.

Підготував спортсмена тренер Приазовської ДЮСШ, майстер спорту з гирьового спорту України Коноваленко Денис Геннадійович.

На Чемпіонаті Європи серед ветеранів в складі збірної України не менш вдаліше виступив викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України з гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу України Кубрак Сергій Іванович, який у ваговій категорії до 70 кг (вікова група 55-59 років) в поштовху двох гир вагою 24 кг по довгому циклу став чемпіоном Європи і установив новий рекорд Європи і світу, піднявши за 10 хвилин дві гирі 61 раз, перевершивши старий рекорд на 23 підйоми.

Вітаємо наших спортсменів з черговими перемогами та бажаємо і в майбутньому досягати найвищих щаблів спортивного п’єдесталу!

Голова спортивного клубу ТДАТУ,

старший викладач кафедри фізичного

виховання і спорту АРТЕМЕНКО В.В.