Вже не перший рік в університеті існує програма дуального навчання студентів на виробництві. На формування майбутнього фахівця великою мірою впливають його практичні навички, тому дуальне навчання є прекрасною можливістю вдосконалити їх.

Так, механіко-технологічний факультет тісно співпрацює з провідними сільськогосподарськими та машинобудівними підприємствами, на яких проходять навчання студенти спеціальностей «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування».

За високі досягнення в дуальному навчанні та в  роботі зі станками з програмним управлінням, керівництво підприємства «Гідросила МЗТГ» нагородило грамотою студента 21 САІ групи Староконенко Богдана.

Щиро вітаємо нашого студента, зичимо йому здоров’я, успіхів та подальших звершень у навчанні!

За матеріалами: факультет МТФ