Cтало вже доброю традицією на початку кожного семестру відзначати кращих студентів, які мають відмінні оцінки у навчанні, активно займаються науковою та громадською діяльністю, іменною стипендією Дмитра Моторного.

У цьому семестрі таким стипендіатом став магістрант 12 МБ АІ групи Ярослав Антропов. Ярослав вступив до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного після закінчення коледжу. З вибором професії він не вагався, оскільки завжди знав, що агроінженерія саме та професія, яка повністю відповідає його захопленню та складу мислення.

Одразу ж після вступу, Ярослава призначили старостою групи і на цій посаді він також проявив всі свої позитивні якості, оскільки, окрім того, що він сам відмінно навчався, він ще і всю групу контролював, підтримував та всіляко допомагав кожному одногрупнику. Маючи такі високі досягнення, він отримав перемогу у конкурсі «Студент-староста 2020 року» механіко-технологічного факультету. Будучи членом студентського самоврядування факультету, постійно бере активну участь в організації та проведенні факультетських, університетських та міських заходів.

Протягом навчання Ярослав активно займається науковою діяльністю. Він неодноразово брав участь у наукових конференціях та предметних олімпіадах. Неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами.

23 лютого, на засіданні вченої ради університету, ректор Володимир Кюрчев урочисто вручив Ярославу сертифікат на отримання стипендії.

Нагадаємо, що стипендія Дмитра Моторного у Таврійському ДАТУ була започаткована у 2019 році. Вона виплачується студентам старших курсів механіко-технологічного факультету спеціальності «Агроінженерія», за високі показники у навчанні та науково-технічній творчості. Дмитро Костянтинович був випускником факультету механізації сільського господарства, тому стипендія на його честь  призначається майбутнім агроінженерам.

Надія Паляничка,
заступник декана МТФ