Дійство: З 1 по 6 травня вперше в Україні в м. Київ проходив Чемпіонат світу та Відкритий чемпіонат Європи з боксу і кікбоксингу ISKA-2018. Також, паралельно з чемпіонатом світу пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів. На світовий форум з кікбоксингу у київський Міжнародний Виставковий Центр приїхали понад 800 спортсменів з 34 країн з усіх континентів, включаючи США, Великобританію, Китай, Німеччину і Швейцарію. Зазначимо, що спортсмени змагалися одразу в декількох вагових категоріях та у різних видах – від ігрових боїв на татамі до більш жорстких контактних боїв.

Наш чемпіон: Девіз чемпіонату – «сила духу, сила тіла й сила розуму». В змаганнях на татамі Чемпіонату Європи призером став студент Енергетичного факультету Попов Ігор. Він зайняв друге місце в розділі «пойнт-спарин». Така подія міжнародного рівня як чемпіонат світу та чемпіонат Європи в нашій столиці — це той захід, який потребує наша держава. І це дуже добре, що в непрості часи для країни нам вірять іноземні партнери, їдуть в Україну. Тим більше, що чемпіонат світу — це той захід, де ми можемо довести міжнародній спільноті, що ми єдина країна, що ми країна, яка прагне миру! Спорт — це не тільки золоті медалі. Федерація кікбоксінгу дійсно виховує не тільки гарних спортсменів, а ставить за мету сформувати виховану, культурну людину, справжнього українця, який може постояти за себе і за свою державу.

Нагадаємо: Збірна України виграла чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA-2018, посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 47 золотих медалей, 32 срібних та 22 бронзових медалей. Такого статусу змагання вперше пройшли в нашій країні. Спільна з Міністерством молоді та спорту ідея була підтримана на засіданні Ради директорів міжнародної організації ISKA у грудні 2017 року в Парижі (Франція). Це відбулось завдяки популяризації кікбоксингу в Україні та значному прогресі у здобутках вітчизняної збірної на міжнародній арені. Так, у 2014 році українські спортсмени увійшли до Топ-10 та посіли 7 місце в світі. А за три роки на світовій першості в Афінах «синьо-жовта» збірна замкнула трійку кращих у загальнокомандному заліку, обійшовши збірну США, Франції, Нідерландів, та здобула 61 нагороду, з яких 31 — найвищого ґатунку!

Також: Одним із перших чемпіонів світу з кікбоксингу в свій час був і мер міста Київ Віталій Кличко.