В останній день січня 2021 року спортивне інтернет-видання «Запорізький спорт» (zasport.zp.ua) започаткувало новий конкурс «Народний спортсмен Запорізького краю 2021 року», де вболівальникам нашої області буде пропонуватися щомісяця обрати найкращого за своїми особистими досягненнями в міжнародних та всеукраїнських змаганнях спортсмена.

На звання Народного спортсмену січня 2021 року нашого регіону в трійці найкращих опинився також і студент IV курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій нашого навчального закладу, віце-чемпіон України з вільної боротьби 2021 року серед чоловіків у ваговій категорії до 79 кг, двічі майстер спорту України з вільної боротьби та з сумо В’ячеслав Копоть.

І свій вибір справжні фанати спорту зробили, та ще і який! За підсумками голосування наш студент-енергетик В’ячеслав Копоть отримав титул «Народний спортсмен січня 2021 року Запорізького краю». З 2010 респондентів, які взяли участь у голосуванні, за нього віддали свої голоси 1400 осіб. В’ячеслав з неабиякою легкістю випередив своїх конкурентів – легкоатлетку Вероніку Крамаренко, яка посіла друге місце, та борця греко-римського стилю Парвіза Насібова на третій сходинці. За словами організаторів голосування, наш спортсмен отримав надзвичайно потужну підтримку вболівальників з рідного Мелітополя, гарантувавши собі очікуваний титул. Нагадаємо, що перший місяць січня цього року приніс талановитому борцю срібло дорослого чемпіонату України в категорії до 79 кг та запрошення до складу національної збірної команди з вільної боротьби.

Зараз В’ячеслав знаходиться на навчально-тренувальномих зборах у Карпатах на державній спортивній базі «Заросляк» (смт Ворохта Івано-Франківської області), яка є найвисокогірнішим об’єктом спортивно-оздоровчої інфраструктури України. Цей збір є підготовчим до наступних змагань наших борців – Київського міжнародного турніру, чемпіонату Європи та європейського ліцензійного турніру.

Наш борець в телефонній розмові з нами попросив дуже подякувати всім жителям рідного Мелітополя та нашого університету, які підтримали його в цьому голосуванні. Своєю чергою, кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб ТДАТУ від усіх вболівальників та поціновувачів спортивного таланту В’ячеслава Копотя бажає йому ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди ставити перед собою нові цілі та втілювати їх у життя.

Вітаємо із заслуженою перемогою. Це чудово, коли лаври переможця дістаються дійсно гідного. Бажаємо, щоб сьогоднішнє досягнення стало тільки початком блискучого шляху до ще більших вершин. Нехай не завжди буває легко, зате як чудово отримати гідну нагороду за докладені зусилля! Щастя, впевненості у своїх силах і удачі.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту