26 жовтня в м. Київ, у музеї братів Кличко, пройшов міжнародний професійний турнір з армрестлінгу Kyiv Open Cup Autumn Section. У змаганнях взяв участь 101 атлет з України, Румунії та Білорусі –  рейтингові спортсмени Професійної ліги армрестлінгу України (PAL USA/URPA), яка і організувала даний турнір. Мета турніру – розвиток і популяризація здорового способу життя, широке залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, підвищення рівня майстерності спортсменів. Крім традиційних змагань пройшла й серія армфайтів – шестираундових двобоїв між двома спортсменами, чоловіків та жінок. Позитивні емоції спортсменів, яких стало втричі більше ніж минулого року,  їх настрій та бажання на безкомпромісну боротьбу на руках зашкалювали за край, їх було не стримати нікому.

Дуже приємно, що серед таких іменитих спортсменів не загубився студент нашого навчального закладу – магістрант 21 групи МБ ЕК ЗАДОРОЖНИЙ ДЕНИС. В ваговій категорії до 86 кг він зробив золотий дубль, посівши два перших місця (на правій та лівій руках), обігравши 13 чоловік. До речі, Денис нещодавно отримав почесне спортивне звання “Майстер спорту України з армспорту”, очікуючи на цю подію майже два роки!

Кафедра фізичного виховання і спорту бажає Денису ніколи не зупинятися на досягнутих перемоги, дивитися вперед з упевненістю і оптимізмом, з кожним днем знаходити новий стимул, новий шлях до успіху і нову мрію. Здоров’я міцного, всіх життєвих благ і тільки перемог!

Старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Нестеров О.С.