2За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», що відбувся 3 квітня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, студент ІІІ курсу механіко-технологічного факультету Олександр Курашкін здобув перемогу й посів почесне ІІІ місце.

Цього року захист наукових робіт, зважаючи на Всеукраїнський карантин через пандемію коронавіруса COVID-19, проходив дистанційно. Більше 20 студентів зі всієї України презентували свої наукові здобутки журі конкурсу та слухачам у режимі онлайн-відеозв’язку.

Наукова робота на тему: “Формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців агроінженерного профілю засобами інформаційно-комунікаційних технологій”, що була написана під керівництвом викладача-стажиста кафедри «Іноземні мови» Вікторії Лемещенко-Лагоди, поєднала у своєму змісті аналіз актуальних проблем іншомовної підготовки майбутніх фахівців аграрного сектору та розроблені технології їх вирішення шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема планшетних комп’ютерів.

Під час презентації отриманих теоретичних та практичних результатів роботи та подальшого обговорення своїх наукових здобутків з членами журі Олександр Курашкін показав високий рівень іншомовної та фахової компетентності, та гідно представив наш університет.

Науковий керівник Олександра – заступник голови РМУС (ННІЗУП), викладач-стажист кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода також була відзначена подякою за керівництво науковою роботою, що посіла призове місце.

Автори наукової роботи та кафедра «Іноземні мови» висловлюють щиру подяку та приєднуються до подяки голови конкурсної комісії Анатолія Солоненка ректору ТДАТУ, професору Володимиру Кюрчеву за сприяння науковим дослідженням викладачів та студентів, а також за надання організаційної допомоги у процесі підготовки наукової роботи.

Вітаємо Олександра Курашкіна та його наукового керівника Вікторію Лемещенко-Лагоду з перемогою, та бажаємо подальших наукових здобутків!!!

Кафедра іноземних мов