Найкращий спортивний сайт Запорізької області – “Запорізький спорт” (zasport.zp.ua) – оголосив старт конкурсу “Народний спортсмен Запорізького краю 2021 року”.

За результатами успішних виступів на спортивних аренах нашої країни та за кордоном кожного місяця (медалі головних міжнародних турнірів і перемоги на змаганнях рівня чемпіонату і Кубка України, а також встановлені рекорди й серйозний особистий або командний прогрес). обирається трійка найкращих спортсменів нашої області для народного голосування – той, хто набере найбільшу кількість голосів, і стане володарем титулу “Народний спортсмен” кожного місяця цього року.

Метою конкурсу є розповідь про справжніх героїв Запорізького спорту – не тільки про медійних “зірок”, чиї імена у всіх на слуху, але і про тих, до кого поки прикута не так багато уваги. В майбутньому організатори також обіцяють цінні подарунки, грошові премії та повноцінне інтерв’ю на сайті з переможцем кожного місяця.

Досить приємною новиною стало звістка про те, що студент IV курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій ТДАТУ імені Дмитра Моторного, віце-чемпіон України з вільної боротьби 2021 року серед чоловіків у ваговій категорії до 79 кг, майстер спорту України, вихованець заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Алтая Абдуллаєва В’ячеслав Копоть став одним з конкурсантів січня місяця. І опоненти у нього дуже серйозні: Парвіз Насібов (переможець міжнародного турніру Gran Prix Zagreb Open 2021 з греко-римської боротьби) та Вероніка Крамаренко (срібна призерка чемпіонату України в стрибках у висоту серед юніорів).

За словами його тренера, В’ячеслав успішно йде до своєї мети – домагатися найвищих результатів у спорті. Завдяки своїй працьовитості та цілеспрямованості він неодноразово ставав переможцем і призером міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та обласних змагань. Захоплення спортом допомагає йому розвивати в собі такі якості характеру, як впертість, наполегливість, рішучість.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб ТДАТУ закликає всіх студентів нашого навчального закладу, викладачів та співробітників підтримати талановитого спортсмена, борця вільного стилю Копотя В’ячеслава за наступним посиланням. Голосування завершиться 5 лютого включно.

Незалежно від результату голосування уболівальників, вітаємо всіх спортсменів з номінацією. Вийшов відмінний спортивний місяць, і нам разом є чим пишатися.

Тож, давайте підтримаємо та популяризуємо наших спортивних героїв разом! Допоможіть нам вибрати дійсно кращого!

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту