Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжують прославляти рідний заклад вищої освіти.

З 15 по 19 жовтня у столичному Палаці спорту проходив Відкритий кубок України з вільної боротьби серед чоловіків, присвячений видатним борцям та тренерам (KYIV OPEN WRESTLING CUP). Цього року статус змагань став міжнародним, в них взяли участь понад 200 борців з семи країн світу: України, Франції, Азербайджану, Росії, Польщі, Греції та Молдови.

Студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій В’ячеслав Копоть, майстер спорту з вільної боротьби , виступав у ваговій категорії до 79 кг. В цій категорії було представлено 16 найкращих борців з України, Франції та Молдови.

В’ячеслав провів чотири сутички на борцівському килимі, в трьох з них виборов перемогу, тим самим, посів II місце та завоював срібні нагороди першості.

До змагань В’ячеслава підготував заслужений тренер України з вільної боротьби, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Алтай Абдулаєв.

Сьогодні В’ячеслав Копоть приймав привітання від ректора Таврійського ДАТУ Володимира Кюрчева. Володимир Миколайович з гордістю привітав В’ячеслава та побажав йому не зупинятися на досягнутому й надалі славити рідний університет не лише на державних, а й міжнародних змаганнях. Приємним доповненням до отриманих нагород стала невеличка премія.

Кафедра фізичного виховання висловлює подяку ректору Володимиру Кюрчеву та голові профкому Миколі Андрущенку.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»