Студент Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  Віктор Тиховод посів II місце у конкурсі «Краща аграрна практика 2019» від інформаційного порталу «AgroPortal.ua».

Завдання цього щорічного конкурсу, – продумати і відзняти відеоролик про свою ідеальну аграрну практику. Віктор Тиховод студент 21 САГ групи потрапив в десятку кращих, чиї відео були опубліковані на «AgroPortal.ua» для відкритого онлайн-голосування.

На початку голосування мелітопольський студент лідирував з великим відривом. Але за підсумками конкурсу поступився студентці Вінницького аграрного університету, набравши 70,5 тисяч голосів. Тим самим, посів II місце.

Усі фіналісти конкурсу отримають: фірмові подарунки від компанії «КВС-Україна», брендовану продукцію від освітнього проекту «Агрокебети» та річну підписку на журнал Agroexpert.

Вітаємо Віктора Тиховода з досягненням і бажаємо натхнення та творчих успіхів!