Міністерство освіти и науки України продовжує підтримувати здобувачів вищої освіти з особливо небезпечних територій. Відповідно до постанови №1224 від 28 жовтня 2022 року студенти старших курсів, що зараховані до 2021 року включно і навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, будуть переведені на місця державного замовлення.

Тим самим, державні органи влади розуміють та враховують важку ситуацію, у якій опинилися студенти з тимчасово окупованих територій, до яких відноситься Запорізька та Херсонська області. Це питання постійно тримається на особистому контролі ректора університету Сергія Кюрчева, а співробітники приймальної комісії щотижнево беруть участь у нарадах МОН України щодо цього питання.

І ось нарешті на цьому тижні до ТДАТУ надійшов лист Міністерства освіти і науки України №1/14949-22 від 07.12.2022 р. «Про організацію переведення здобувачів», згідно якого відбувся першій етап переведення здобувачів нашого університету на бюджетні місця.

Слід зазначити, що це не останнє переведення здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на бюджетну форму навчання, адже МОН України протягом 2023 року продовжить роботу щодо виділення додаткових бюджетних місць для студентів старших курсів.