Які послуги надає державна служба зайнятості при працевлаштуванні та які вимоги висуває до молодого спеціалісті, – про це та багато іншого розповіла студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» спеціаліст Центру зайнятості Ірина Волкова.

Співпраця між Таврійським державним агротехнологічним університетом та Міськрайонним центром зайнятості триває багато років. Фахівці центру допомагають випускникам з пошуком роботи та проводять просвітницьку роботу щодо законодавства «Про працю».

23 вересня спеціаліст Центру зайнятості Ірина Волкова відвідала кураторську годину студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій». Під час спілкування вона розповіла студентам про те, як правильно презентувати себе роботодавцю при влаштуванні на перше робоче місце і акцентувати увагу на свої переваги. Адже вміння себе презентувати шляхом подання правильно складеного резюме – один із дієвих способів подати себе майбутньому роботодавцю і отримати позитивний результат.

Досвідчений фахівець ознайомила студентську спільноту з видами резюме, надала практичні поради щодо його написання. Особливу увагу приділено можливості створення та розміщення резюме в Інтернеті.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри ГЕЗ