Здобувачі вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного окрім навчання мають багато цікавих захоплень. Студенти цікавляться: творчістю, спортом, пробують власні сили у різних спрямуваннях, відшукують своє хобі та самовдосконалюються за різноманітними спрямуваннями.

Студентка 31 ЕК Евеліна Савченко з дитинства захоплюється кінним спортом. Вперше вона познайомилась з конями зблизька ще у дитинстві, кожне свято батьки водили дівчинку у парк, єдиний «атракціон», який її цікавив, зізнається Евеліна, були коні. У 8 років батьки записали свою доньку на заняття.

«Спочатку я була звичайнісіньким «новачком», не вміла ні правильно вуздати коня та навіть на перших етапах не знала, як правильно підійти до цієї розкішної тварини. Тоді на допомогу мені приходив інструктор. З часом у мене з’явилась впевненість, я навчилась правильно підзивати, сідлати коня та навіть сама заводила його до робочого манежу. трохи згодом, я навіть стала помічником інструктора. Допомагаючи йому, я паралельно навчалась і сама, вдосконалювала свої навички», – ділиться спогадами Евеліна.

Детальніше про захоплення Евеліни Савченко дивіться на сайті кафедри геоекології і землеустрою.

Кафедра геоекології і землеустрою