Щороку найбільш обдарованим студентам закладів вищої освіти призначається стипендія КМУ. Основна мета – реалізація державної молодіжної політики, спрямованої на створення сприятливих умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді.

Серед числа стипендіатів Кабінету Міністрів України – студентка ТДАТУ Ілона Волкова. Вона буде отримувати стипендію протягом 2021-2022 навчального року.

Ілона навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2016 року. Зараз є студенткою другого курсу магістратури факультету енергетики та комп’ютерних технологій напряму підготовки: «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». З першого курсу навчання проявила себе як відповідальна та активна студентка. Обіймала посаду голови студентського радіо, голови профбюро факультету та голови студентського профбюро університету.

Ілона активно займається волонтерською та соціальною діяльністю. Випускниця програми Української Волонтерської Служби «Агенти Волонтерства» та координаторка Української Волонтерської Служби в Мелітополі. Діюча тренерка школи волонтерства.

Ілона Волкова приділяє багато уваги науковій діяльності, про що свідчать багаточисельні наукові публікації. Бере активну участь у житті університету, підтримує ініціативи студентського самоврядування та сама є організатором заходів.

Вітаємо Ілону з призначенням стипендії! Бажаємо наступних звершень та успіхів у справах!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору Студради ТДАТУ