В сучасних умовах облік і аудит – інструменти управління, підвищення ефективності господарювання, оскільки забезпечують власників і управлінців, фахівців інформацією про економічні процеси і явища, ресурси та ефективність їх використання у всіх секторах економіки.

Знання з обліку і аудиту дозволяють планувати, регулювати, аналізувати, контролювати та звітувати перед контролюючими органами про фінансово-господарську діяльність на рівні держави, регіону, підприємства.

Олімпіади з даної дисципліни допомагають студентам удосконалити та самостійно оцінити набуті знання. Так, студентки 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Єльцова Юлія, Галчанська Валентина та Бас Дар’я взяли участь у ІІ турі студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік», що проходила у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» та гідно представили рідний університет.

Серед 41 ЗВО України та 147 учасників студентка Таврійського державного агротехнологічного університету Бас Дар’я отримала диплом переможця ІІІ ступеня та почесну грамоту від Української асоціації сертифікованих бухгалтерів та аудиторів.

Щиро вітаємо Дар’ю та бажаємо успіхів та наснаги!

За матеріалами: кафедра обліку і оподаткування