Студентки факультету економіки та бізнесу Стоєва Тетяна та Ревуцька Ганна взяли участь в одинадцятому Всеукраїнському форумі студентського самоврядування, що відбувся 17-20 жовтня у місті Суми. Серед 450 заяв на участь у Форумі організаторами заходу було відібрано 200 студентів зі всієї України. Наші дівчата також опинилися серед учасників цієї цікавої події.Організаторами Форуму були Студентське братство Сумщини та Місто розумних разом з цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА.

Протягом 4-х днів на учасників Форуму чекали:

✔ нова нон-стоп симуляційна гра, що спеціально для заходу розробляється професійними ігротехніками. Кожен студент мав можливість побувати в ролі ректора університету, очолити профком або стати студентським лідером;

✔ 2 лекційні дні, 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств і Британської Ради, відомі медійники та інші;

✔ інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства;

✔ екскурсія містом.

Студенти також мали можливість поспілкуватися один з одним, адже на Форумі були представлені усі області України.

Форум закінчився, але його атмосфера відчувається й сьогодні! Дівчата факультету економіки та бізнесу отримали купу позитивних емоцій, незабутніх вражень, і, звичайно ж, найголовніше – друзів із різних куточків нашої країни! Ганна та Тетяна дякують керівництву університету та факультету за надану можливість взяти участь у грандіозному студентському Всеукраїнському заході!