Впродовж 21-22 березня делегацію від ТДАТУ гостинно зустрічав агрономічний факультет ВНАУ, де проходила науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія». В заході брали участь понад 15 вищих навчальних закладів України. На конкурс було подано 47 наукових робіт. Від ТДАТУ на розгляд було подано роботу студентки третього курсу спеціальності «Агрономія» – Бондаренко Катерини. Науковий керівник студентки к. с.-г. н., доцент кафедри «Плодоовочівництво, виноградарство та біохімії» – Герасько Тетяна Володимирівна. Робота науково-практичної конференції проводилась у 2х секціях. Молодим науковцем від ТДАТУ було представлено роботу та зроблено доповідь за темою: «Біохімічний склад плодів та листків томатів, вирощених за органічною технологією у закритому ґрунті». Презентації всіх учасників конференції викликали жвавий інтерес і зацікавленість слухачів. Переможцям секційних засідань були вручені дипломи І-ІІІ ступенів. Студентку ТДАТУ Бондаренко Катерину нагороджено дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо молодого науковця та висловлюємо вдячність науковому керівнику роботи – к. с.-г. н., доценту Герасько Т.В.

Від нашого ВНЗ до складу делегації, як представник журі конкурсу було відряджено декана факультету агротехнологій та екології – Іванову І.Є. Перебування в ВНАУ залишило дуже позитивні спогади. Організація заходу була на високому рівні.

Керівництво факультету АТЕ ТДАТУ, науковий керівник Герасько Т.В. та конкурсант Бондаренко Катерина висловлюють величезну подяку ректору ТДАТУ д.т.н., професору Кюрчеву В.М. та голові профспілки ТДАТУ Андрющенку М.В. за можливість брати участь у заходах такого рівня! Це стимулює та надихає на плідну працю як викладачів, так і нашу молодь!

Інформаційна підтримка: деканат факультету АТЕ