всп5З 14-го по 18-те травня у ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» відбулася студентська науково-практична конференція. В цьому році вона була ювілейною – 55!

Конференція продемонструвала високий рівень підготовки студентів та висвітлила актуальні проблеми в сфері ветеринарної медицини, харчових технологій, правознавства, культурології, краєзнавства, філології, економіки тощо.

Доповідачі поділилися своїм досвідом створення пошуково-дослідницьких проектів та аналізу основних наукових тенденцій в певних сферах. Виступи студентів відрізнялися високим рівнем проблемності, актуальності, різноманітністю тематики, чим викликали жвавий інтерес у публіки.

Науково-практична конференція – серйозний захід, коли на тебе направлено кілька десятків пар очей. Рідко хто в перший раз не збентежиться. Але після подолання бар’єру сорому, юний доповідач відчуває абсолютно нові емоції. Ефектно виступити, грамотно відповісти на запитання, продемонструвати високий рівень інтелекту і блискучу ерудицію – неабияке задоволення, яке ще й додає безцінного досвіду.

Адміністрація коледжу щиро дякує учасникам конференції та їхнім керівникам за високий рівень підготовки, активну участь та науковий підхід до актуальних проблем сьогодення!

Результати конференції:

НОМІНАЦІЯ «ВЕТЕРИНАРНІ ДИСЦИПЛІНИ»:

І МІСЦЕ – Москальова Ганна, гр. В-41, пошуково-дослідницька робота «Поширення онкологічних захворювань молочної залози собак і котів та їх лікування у приватній ветеринарній клініці «Свій лікар» м. Запоріжжя», керівники – Усачова А. А., Кривенька О. П.

ІІ МІСЦЕ – Казміріді Єлизавета, гр. В-41, пошуково-дослідницька робота «Діагностика сапу у коней», керівники – Ковальчук Т. О., Ковальчук Б. В.

ІІІ МІСЦЕ – Книш Катерина, гр. В-41, пошуково-дослідницька робота «Визначення свіжості м’яса під час продажу його протягом дня та в різні пори року», керівник – Маслова Л. В.

НОМІНАЦІЯ «ЮРИДИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ»:

І МІСЦЕ – колективна пошуково-дослідницька робота студентів гр. П-31 «Символи Василівки. Студентський історико-краєзнавчий проект», керівник – Тирон В. О.

ІІ МІСЦЕ – Візіренко Катерина, гр. П-41, реферат «Влаштування дітей, позбавлених батківського піклування», керівник – Гапон С. М.

ІІІ МІСЦЕ – Михайлова Валерія, гр. П-41, реферат «Дискримінація в трудових правовідносинах», керівник – Візіренко О. В.

НОМІНАЦІЯ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ДИСЦИПЛІНИ»:

І МІСЦЕ – Шевченко Володимир, гр. ПО-11, пошуково-дослідницька робота «Вплив шуму на організм людини», керівник – Бухтіярова А. О.

ІІ МІСЦЕ – Поламарчук Вікторія, гр. В-21, реферат «Неякісна вода в Україні», керівник – Тищенко Н. П.

ІІІ МІСЦЕ – Смішко Валерія, гр. Ф-31, реферат «Українське кіно: реальність і перспективи», керівник – Живиця Л. О.

За матеріалами: Тирон В.О.,

в. о. заступника директора з навчальної роботи