17 березня 2017 року на кафедрі мобільних енергетичних засобів відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2016 року.

Секція налічувала 25 учасників, серед них студенти  механіко-технологічного факультету та факультету агротехнологій та екології ТДАТУ 1 – 3 курсів. На секційному засіданні було заслухано 19 цікавих доповідей, які були підготовлені на високому науково-технічному рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. У ході дискусії було обговорено актуальні проблеми щодо сучасних конструкцій тракторів і автомобілів та їх систем.

За активну участь у роботі конференції та за кращу презентацію доповіді були відзначені наступні учасники:

– Фесенко В.В.  11АГ;

– Дмитрик А.О. 11 АГ;