DSCF643619 листопада 2018 року на кафедрі МСТТ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2017-2018 н. р.

Секція налічувала 35 учасників, серед них студенти  механіко- технологічного факультету ТДАТУ 1-4 курсів та магістри 13 МБ АІ і 23 МБ АІ. На секційному засіданні було заслухано 35 цікавих доповідей, які були підготовлені на високому науково-технічному рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями.

В процесі дискусії було обговорено актуальні проблеми щодо сучасних конструкцій тракторів і автомобілів, їх систем та альтернативних видів палива.

За активну участь у роботі конференції та за кращу презентацію доповіді були відзначені наступні учасники:

Сельська А.А. 41 ПМ;

Цифра Ю.Ю. 23МБ АІ;

Заволокін Д.Ю. 24САІ;

Максименко М.П. 24 САІ;

Латоша В.В. 24САІ;

Клецько І.М. 24 САІ;

Дроздов О.О. 11 АІ;

Нагорний В.О. 11АІ.

Всі учасники конференції показали високий рівень обізнаності у теоретичному матеріалі та гарно проявили себе дискутуючи на теми доповідей.

Прес-служба ТДАТУ, кафедра МСТТ