21 листопада в рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів та студентів за підсумками досліджень 2018 року на кафедрі публічного управління, адміністрування та права відбулось засідання Секції «Участь молоді у розвитку держави». У засіданні прийняли участь студенти спеціальностей публічне управління та адміністрування, маркетинг, менеджмент, облік і оподаткування.

Тематика доповідей була дуже різноманітною: молодь як суб’єкт державотворення; інформаційно-правові аспекти протидії кіберзлочинності; електронне врядування в умовах розвитку інформаційного суспільства; проблема захисту прав диких тварин; інтернет-залежність української молоді; сертифікація як засіб захисту робіт, товарів, послуг; стан та перспективи розвитку інновацій та наукової діяльності в Україні; дослідження впровадження медіації як методу вирішення конфліктів на правовому рівні в Україні та ін.

Найкращими доповідачами було визначено: Любишко Володимира (21 ПУ) з доповіддю на тему: «PR-розкрутка кандидата в депутати», Гребельну Ганну (21 МК) з доповіддю на тему: «Сучасні погляди на доцільність повернення смертної кари» та Щербакова Кирила (31 ОО) з доповіддю на тему: «Аналіз правового регулювання товариства з обмеженою відповідальністю».

За результатами засідання Секції усім доповідачам було висловлено подяку та вручено грамоти. Дякуємо студентам та викладачам за плідну роботу та активну участь у розвитку наукової діяльності нашого університету!

Кафедра публічного управління, адміністрування та права