З 7 по 9 вересня на СОК «Салют» проводився щорічний Зліт відмінників Таврійського Державного Агротехнологічного Університету.

В п’ятницю зранку, пройшовши інструктаж з техніки безпеки,  кращі студенти університету виїхали до смт. Кирилівка на незабутній вікенд!

У перший день відбулося відкриття Зльоту, було проведено цікаву та веселу гру «Крокодил». Увечері відбувся концерт з танцями та піснями. Ведучі Айбетова Алія та Алексеєв Сергій майстерно піднімали настрій присутнім. Після концерту відбулася дискотека, а сюрпризом був виступ студента факультету АТЕ Кольцова Руслана з небезпечним номером «Фаєр-шоу».

Суботній день обіцяв бути ще більш цікавішим. Після сніданку відбулася конференція, де кращі студенти університетської студради доповідали про актуальні теми сьогодення – сонячні батареї, екотуризм, ергономіка, освіта за кордоном. Родзинкою став виступ голови студради факультету економіки та бізнесу Марченко Катерини англійською мовою. Після цього всі мали змогу оцінити стінгазети із студентськими досягненнями факультетів, а також паралельно був проведений конкурс на кращу емблему. По обіді на всіх чекали спортивні змагання з дартсу та баскетболу. Крім цього, не зраджуючи традиціям, було проведено змагання з волейболу між студентами та оргкомітетом Зльоту, де студенти перемогли з рахунком 2:1. Увечері святковий концерт набув ще більших обертів. Танці, пісні, вітання іменинників з днем народження. А далі – дискотека та захоплюючий номер «Фаєр-шоу».

Останнього дня на закритті Зльоту було нагороджено найактивніших учасників. Речі зібрані, кімнати зачинені, фото на пам’ять зроблено. До побачення, Азовське море! До зустрічі у 2019!

Злоєдова Анастасія , студентка 31АГ Факультету АТЕ