За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти і науки України, благодійний фонд «Таблєточки» влаштував акцію на підтримку онкохворих дітей.

Акція тривала з 1 по 30 вересня.

Метою було зібрати монети номіналом 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з хворобою.

В 1,2,3 та 5 корпусах були розміщені спеціальні пляшечки, в яких усі охочі співробітники та студенти університету збирали монетки.

Разом з викладачами кафедри фінансів, обліку і оподаткування представники студентської ради університету доставили пляшки до Ощадбанку. Співробітники банку в свою чергу передадуть усі вилучені кошти до Національного банку України.

Дуже цінно, коли і студенти, і викладачі беруть активну участь у благодійних заходах.

Давайте і надалі не залишатись осторонь.

Студрада ТДАТУ