11 квітня 2018 року факультет АТЄ разом з МТФ провів квест «Студентська весна», у якому брали участь 25 команд. Квест складався з трьох забігів.

По всьому центру міста учасники бігали, змагалися та заробляли бали у 10 конкурсах таких як: «Халява», «Последний шанс», «Препод» і т.д. Студенти ще раз згадали, як складно здавати сесію, як швидко треба зорієнтуватися у ситуації та багато іншого, що супроводжує студента протягом навчання в університеті.

За результатами першого забігу команда: «Фиолетовые слоники»-1 місце, «Маркетологи»-2 місце, «Manhattan»- 3 місце. Другий забіг: «Динамид»-1 місце, «Боссы»-2 місце, «Лига Сов»- 3 місце. Третій забіг: «ИКТ P.S. Мощь-Сила»-1 місце, «ЭКОПРАВДА»-2 місце, «517-Право»- 3 місце. За друге місце команди отримали сертифікат на гру в боулінг від «Шторм», за третє місце смачний торт. Переможці трьох забігів пройшли в фінал, де мали змогу поборотись за головний приз.

За підсумками змагання, команда «Филетовые слоники»- профком ТДАТУ стала переможцем квесту «Студентська весна» та виграла 1000 грн. Друге місце посіла команда «Динамит»- школа №5, яка отримала сертифікат від «Art-Quest». Третє місце – команда «ИКТ P.S. Мощь-Сила», яка отримала сертифікат від «Jump City».

Організатори квесту висловлюють подяку студкому ТДАТУ, факультету ІКТ, управлінню молоді та спорту Мелітопольської ради та Тетяні Несват за допомогу в організації заходу і спонсорам «Art-Quest», «Jump City», «Шторм», за підтримку.