Зараз ми розповімо тобі про, напевно, найкращий період у житті кожної людини – студентське життя?

?Студенти Таврійського ДАТУ беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, олімпіадах, творчих конкурсах, успішно виступають у змаганнях з різних видів спорту, а також проходять виробничу практику за кордоном, на якій заробляють кошти та отримують корисні навички. Здобувачі вищої освіти, у нашому університеті,  мають можливість долучитися до наукових гуртків, спортивних секцій та студентського самоврядування.

Студентське життя у ТДАТУ сповнене дивовижних емоцій, а ще насиченішим, його робить – студентське самоврядування?

?Що таке студентське самоврядування?

Це велика та дружня команда активістів, що , наче генератор креативних ідей, насичує,  життя кожного студента, крутими заходами, та, безпосередньо, бере участь в організації освітнього процесу!?

☺️Студентська рада ТДАТУ – найбільша в Україні! Цей колектив організовує та проводить велику кількість активностей. Крім того, команда студентського самоврядування, спільно з адміністрацією університету, проводить різноманітні інтелектуальні батли, наукові презентації, квести, тренінги, майстер-класи, вечори настільних ігор, беруть участь у грантових проєктах, подорожують, та долучаються до заходів міського та обласного масштабу.

Студенство та керівництво ТДАТУ постійно спіпрацює з волонтерськими організаціями, дитбудинками та ін.

ℹ️Стеж за сторінкою студради Таврійського ДАТУ, щоб не пропустити студентські новини університету

@studrada_tsatu

Студентське життя у ТДАТУ – незабутнє. Тож скоріше долучайся до нашої величезної родини!

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #студенту #державнезамовлення #студентськежиття