Студентська рада Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розпочала активну профорієнтаційну роботу. 16 березня студенти завітали до учнів 10 та 11 класів комунального закладу «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради.

Як правило, абітурієнти стикаються зі складнощами у виборі закладів вищої освіти через недостатню інформованість. В інтернет-мережі можна знайти багато інформації про будь-який ЗВО, але поспілкуватися зі студентами – це зовсім інше. Адже живе спілкування, невелика різниця у віці, схожість інтересів створюють атмосферу довіри.

Представники студентської ради розповіли про структуру, ієрархію та функції студентського самоврядування, напрями роботи та привілеї активістів. Бесіда супроводжувалася цікавими слайдами з короткою інформацією та фотознімками. Студенти ознайомили ліцеїстів з найяскравішими заходами, які щорічно проводяться в нашому Університеті та місті. Мова йшла про ігри «КВК» і «Що? Де? Коли?», тематичні брейн-ринги, концерти, благодійні акції, святкування Днів народження факультетів, «Містер та міс ТДАТУ», спортивні заходи, «Зліт відмінників», розважально-оздоровчий табір «Здоров’як» та інші.

Учні із захопленням підключалися до спілкування, ставили питання, ділилися своїми враженнями, хвилюваннями перед написанням ЗНО та очікуваннями від навчання у ТДАТУ. Після закінчення офіційної частини, деякі хлопці та дівчата залишилися, щоб обговорити особисті моменти та дізнатися детальніше про функції секторів, завантаженість студентів, діяльність спортивних секцій з різних напрямків.

Активісти поділилися посиланнями на університетські соціальні мережі, залишили свої контактні дані, аби абітурієнти будь-коли змогли отримати відповіді на хвилюючі питання.

Будемо раді зустрітися з ліцеїстами ще раз, вже у статусі студентів Таврійського ДАТУ!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ