З 30 грудня 2021 року електронний студентський квиток у застосунку «Дія» прийматиметься на рівні з паперовим. Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет. За його словами, пілотування проекту закінчилося, і відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунка «Дія».
«Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов», – зазначив Сергій Шкарлет. Окрім того, дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. Як відомо, з 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проектів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого урядом прийнято низку відповідних постанов. «Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

за матеріалом сайту Євроосвіта