изображение_viber_2019-09-11_12-08-18З 29 серпня по 4 вересня студенти Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного мали можливість відпочити у літньому спортивно-оздоровчому таборі «Здоров’як», який щорічно організовується на базі СОК «Салют» в смт. Кирилівка.

«Здоров’як» – добра нагода для студентів проявити свої таланти, оскільки саме тут проходить безліч культурних та спортивно-масових заходів. «Здоров’як» – це нескінченна енергія, палюче сонце, морське повітря, позитивні емоції, вечірні посиденьки біля вогнища та купа яскравих вражень!

В перший день у рамках програми табору студенти були поділені на два загони. Батьками та наставниками на цей тиждень для першого загону стали викладачі: працьовита та енергійна Олена Олегівна Васильченко, а для другого – відповідальний Вадим Борисович Гулевський. Після того як студенти дізналися з ким вони будуть пліч о пліч брати участь у заходах табору «Здоровяк», перед ними постало нове завдання – вигадати собі назву та девіз, а також представити свій загін запальними танцями відповідно до назви.

Не менш цікаво та емоційно проходив кожен день цього шаленого тижня. Програма включала ігри, спортивні змагання та культурно-розважальні заходи, які з ентузіазмом організовувала Ганна Євтушенко. Різноманітність цих заходів не залишила байдужим жодного присутнього в оздоровчому центрі.

Протягом усього відпочинку між загонами відбувалась запекла боротьба, оскільки студенти виборювали право називатися «Найспортивнішим загоном-2019». Свою вправність та силу вони могли продемонструвати у грі з волейболу, футболу, баскетболу, піонерболу, дартсу, стрибків у довжину та плаванні під водою. Першість у цій нелегкій боротьбі здобув загін № 1. Суддею всіх спортивних змагань був викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр Іванович Мілаєв.

Цього року на студентів чекала несподівана зустріч з крутими гостями з молодіжного центру “People.ua”, які є засновниками “Bla Bla club”, а саме: Віктор Майоров – організатор та незмінний ведучий Bla Bla club; Микола Хілько – учасник телевізійної Ліги Сміху, організатор мелітопольської ліги КВН “Мєлок” та мелітопольської Ліги Сміху; Володимир Франтішков – ведучий різноманітних міських заходів; Влад Пилипенко – випускник ТДАТУ та просто хороша людина; Сергій Зарютін – випускник МДПУ, КВНщик, фізрук з гарним почуттям гумору. Ці веселі та круті хлопці наповнили наш вечір гумором, гарним настроєм та незабутніми емоціями. Ми вдячні нашим гостям за те, що приїхали та зробили для нас справжнє шоу.

Окремо слід відзначити захід, який відбувся ввечері четвертого дня –  це “Караоке”. С кожного загону слід було обрати учасників, які будуть захищати честь загону у вокальному конкурсі. Разом з учасниками готувались і вболівальники. Їх роль була не менш важлива, бо прискіпливе журі уважно спостерігало за кожним виступом. Усі учасники продемонстрували артистичність, креативність, уміння співати та працювати у команді .

Не можливо не згадати гру “Хто крутіший?”. Велася запекла боротьба серед хлопців та дівчат. Учасники вразили своїм почуттям гумору, кмітливістю та інтелектом. В цьому році звання “Найкрутіших” отримали дівчата.

Свято Нептуна – одна  з найочікуваних подій літа, яка відбулась в останній вечір цієї незабутньої подорожі. Це свято стало вже традицією. Студенти ніколи не залишаються байдужими: хтось забувши про сон, пише сценарій, хтось активно обирає собі ролі і готується до виступу. Це все для того, щоб ввечері сісти навколо вечірнього вогнища у великій і дружній родині, згадуючи як усі весело провели час.

Висловлюємо щиру подяку ректорату та науково-педагогічному колективу ТДАТУ, адміністрації та працівникам СОК «Салют», студентам, завдяки яким «Здоров’як – 2019» був наповнений яскравими і цікавими заходами. Все це – заслуга кожного, хто долучився до цієї події.

Чекаємо усіх у наступному році!

До нових зустрічей у спортивно-оздоровчому таборі «Здоров’як»!!!

Надія Шац, голова студентської ради ТДАТУ