000В залі засідань вченої ради університету 5-го лютого відбулася робоча зустріч студентського активу ТДАТУ з представниками управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради. Основна увага була приділена обговоренню міської програми «Реалізація заходів молодіжної політики та підтримка обдарованої молоді» (далі Програма), затвердженої рішенням 52 сесії Мелітопольської міської ради VII скликання за № 7/56 від 18.11.2019 р.

Одне з основних місць в реалізації даної Програми займає діяльність молодіжного центру – «People.ua». Так що це за Центр…?

Минулої осені в м. Мелітополі на базі Шахової школи відкрився простір для комунікації молоді. Кожний молодий громадянин від 14 до 35 років має змогу відвідати тренінги, майстер-класи, лекції, освітні проекти, вечірки, творчі зустрічі, які проходять на базі центру, або стати організатором будь-якого власного заходу.

Молодіжний центр відкрився й одразу став улюбленим простором для проведення вільного часу Мелітопольської молоді. Тут проводять безліч заходів – розважальні, пізнавальні та навіть навчальні.

На базі «People.ua» працюють два клуби іноземних мов: з вивчення англійської ( «Інгліш for everyone») і німецького ( «Deutsches café») мов. Його учасником може стати кожен мелітополець.

У молодіжному центрі час від часу проводять тренінги на різну тематику, наприклад такі як «Психологія харчової поведінки або як позбавитися залежності», «Ресурс для Здійснення цілі або життя без тілесних перепонів», «Про що розкажуть Ваші сни» і ін.

Тут також проводяться курси з основ малювання «Painting by soul», акторської майстерності та інформаційних технологій «IT-meeting».

Крім цього, в «People.ua» проводять освітню програму «Основи бізнесу» ЦОД «Перший», засідання клубу «Цікава математика» і психологічні зустрічі «У просторі кола».

Для проведення подібних заходів в молодіжний центр залучаються висококваліфіковані фахівці, які професійно володіють темами, а тому як ніхто інший можуть донести Мелітополю необхідну інформацію.

Також в «People.ua» проводяться різноманітні тематичні майстер-класи, наприклад з виготовлення ялинкової іграшки, новорічного вінка, мила ручної роботи та ін.

Волонтери молодіжного клубу постійно беруть участь в благодійних акціях.

А до найбільших свят, які проходять в Мелітополі, волонтери «People.ua» готують тематичні заходи. Ось, наприклад, до Нового року тут була резиденція Діда Мороза, а для молоді біла організована запальна вечірка.

Пізнавальним і дуже популярним проектом, організованим управлінням молоді та спорту спільно з волонтерами молодіжного центру «People.ua» став проект «Персона-М». В рамках цього проекту були організовані цікаві зустрічі з мелітопольців, які мають результати в різних сферах життя: чиновниками, редактором журналу «Найкрасивіші жінки Мелітополя» та ін.

Кожної останньої п’ятниці місяця проходили захоплюючі зустрічі з талановитими і цілеспрямованими людьми Мелітополя, які розповідали городянам про своє секрет успіху, життєвий шлях і відповідали на всі питання молоді.

Більшість заходів, які проходять в молодіжному центрі на увазі попередню реєстрацію мелітопольців через гугл-форму.

Крім цього, під молодіжні проекти «People.ua» задіяні дворик Шахової школи і імпровізована сцена на сходах перед будівлею школи, яку вже не раз випробували в ході всеукраїнських молодіжних акцій «Рiздво разом» і «Великдень разом», відбіркового етапу міського конкурсу «Таланти твого району».

– У Мелітополі проживають сорок тисяч молодих людей. Ми довго йшли до ідеї молодіжного центру, але тепер вона втілюється в життя. Сподіваємося, що молодь візьме центр, як свою територію, а політика центру «рівний – рівному» допоможе залучити якомога більше людей, – сподіваються творці центру.

Волонтерами цього центру є, як правило, студенти ТДАТУ.

Запрошуємо студентську молодь до активної участі у заходах молодіжного центру – «People.ua».

Прес-служба ТДАТУ, Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР