17-19 травня 2017 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» за напрямом «Агрономія», в якому взяли участь 95 здобувачів вищої освіти з 17 аграрних вищих навчальних закладів України.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляли студенти факультету агротехнологій та екології напряму підготовки «Агрономія» М. Коротенко (41 АГ) та О. Кольцова (11 МБ АГ), декан факультету АТЕ І.Є. Іванова та старший викладач кафедри рослинництва З.В. Золотухіна.

Другий етап олімпіади включав виконання теоретичних (письмових) завдань із дисциплін «Агрохімія», «Захист рослин», «Землеробство», «Кормовиробництво», «Рослинництво» і «Селекція та насінництво», а також практичних робіт із розпізнавання мінеральних добрив, комах-шкідників та хвороб рослин, насіння та рослин сільськогосподарських культур (визначення їх фаз розвитку та стану посівів). Оцінювання на всіх етапах виконувалось за бальною системою, розробленою оргкомітетом.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Дипломом ІІ ступеня була нагороджена студентка 11 МБ АГ групи факультету АТЕ Кольцова Ольга!

Для науково-практичних працівників, які були присутні на олімпіаді було проведено екскурсії до сільськогосподарських та переробних підприємств Миколаївщини.

Для студентів було організовано екскурсію по місту та відвідування Миколаївського зоопарку.

Щиро вітаємо Кольцову Ольгу з перемогою в олімпіаді!!!