Днями факультет агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного зустрічав студентів Бердянського фахового коледжу ТДАТУ у супроводі викладачів, майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціальностями: 181 «Харчові технології» та 201 «Агрономія».

Зустрічали гостей декан факультету АТЕ к.с.г.н, доцент Ірина Іванова, заступник декана з НР к.п.н., доцент Галина Тараненко та викладачі кафедр ХТГРС та рослинництва ім. професора В.В. Калитки к.б.н., доцент Любов Здоровцева, к.т.н., доцент Аліна Кулик, к.с.г.н., ст.викл. Зоя Білоусова, к.с.г.н., ст.викл. Юлія Кліпакова.

Декан факультету Ірина Іванова привітала гостей, до спілкування, яке продовжилось чаюванням із смаколиками власного виробництва кафедри ХТГРС, приєднався і відповідальний секретар приймальної комісії Іван Чижиков. Він ознайомив студентство коледжу з попередніми умовами вступу – 2021.

Любов Здоровцева супроводила гостей на кафедру обладнання переробних і харчових виробництв, яка спокушала ароматом пончиків увесь восьмий навчальний корпус. Співробітники кафедри підготували для студентів ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» солодкі пухкенькі пончики власного виробництва.

Власне метою приїзду було не просто знайомство з нашим університетом, але і складання попереднього фахового вступного випробування, яке цього року майбутні вступники здавали не у рідних стінах, як це відбувалось із року в рік, а у Таврійському ДАТУ.

Для студентів буда проведена екскурсія університетом. Цікавою видалося відвідування музею історії нашого закладу вищої освіти. Про найцікавіші факти з летопису ТДАТУ розповіла зав. музею Людмила Петрова.

Гості вирушили додому у піднесеному настрої та сповнені яскравими враженнями від теплого прийому та від знайомства з керівництвом та представниками кафедр, чудового факультету агротехнологій і екології.

Факультет агротехнологій і екології