18-19 травня 2018 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбувся чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, в якому взяли участь 144 учасника з усіх куточків нашої області.

І знову на висоті були наші студенти, які вже неодноразово доказували своїм тренерам, собі та шанувальникам цього виду спорту гнучку стійкість та неймовірну силу своїх м’язів у нелегких сутичках впродовж цих двох днів.

Тож, ось вони – учасники збірної ТДАТУ з вільної боротьби, наша гордість та майбутнє сподівання на медалі змагань більш високого рангу:

Кисельова Катерина (студентка факультету економіки та бізнесу, 21 ПТ) – І місце у ваговій категорії 72 кг;

Дехтяренко Руслан (студент енергетичного факультету, 11 ЕЕЕ) – І місце у ваговій категорії 86 кг;

Сверіденко Данило (студент факультету агротехнологій та екології, 11 АГ) – І місце в ваговій категорії 97 кг;

Чепель Юрій (студент механіко-технологічного факультету, 15 МБАІ) – ІІІ місце у ваговій категорії 74 кг;

Шевченко Антон (студент факультету агротехнологій та екології, 31 АГ) – ІІІ місце у ваговій категорії 86 кг;

Білошицький Іван (студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій, 11 ГМ) – ІІІ місце у ваговій категорії 125 кг.

Команду підготував викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України з вільної боротьби Абдуллаєв Алтай Карам огли.

Вітаємо від щирого серця наших переможців! І щиро бажаємо і в майбутньому прославляти славне ім’я Таврійського державного агротехнологічного університету в різноманітних першостях та чемпіонатах  з вільної боротьби! Вдачі вам та справжньої наснаги в досягненні цих цілей!

Голова спортивного клубу ТДАТУ,

старший викладач кафедри фізичного

виховання і спорту АРТЕМЕНКО В.В.