Наприкінці вересня студенти-екологи третього, четвертого курсів та магістри першого року навчання відвідали з екскурсією Біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна.

Екскурсія здійснювалась рамках дисциплін «Заповідна справа», «Сучасні технології організації заповідності» та «Популяційні дослідження на територіях ПЗФ».

Студенти мали змогу ознайомитися з функціональним зонуванням об’єкта природно-заповідного фонду, що є найбільшим на півдні України еколого-освітнім центром, а також веденням наукової діяльності, та в буквальному сенсі, доторкнутися до мешканців заповіднику. Наостанок, старшокурсники загадали бажання на “чарівному місточку”, щоб мати можливість ще не раз повернутися.