Майбутні екологи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжують переймати досвід від професіоналів-практиків.

Студенти спеціальності 101 «Екологія» відвідали структурний підрозділ Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонька області), що розташований у Мелітополі. Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю Яна Осіпова ознайомила студентів з ключовими критеріями проведення нагляду (контролю) у сфері природоохоронної діяльності.

Здобувачам вищої освіти було цікаве все: починаючі з лабораторних аналізів відібраних проб і перевірок та закінчуючи правами і обов’язками уповноважених осіб.

Студенти активно ставили свої запитання. Серед них: «Які саме види лабораторно-інструментального аналізу проводяться? Як здійснюються перевірки в умовах карантину? Яким чином можна стати державним інспектором і що для цього потрібно?»

Зустрічі з професіоналами-практиками, та фахівцями, – це найкращий мотиватор навчання, становлення здобувачів, як майбутніх фахівців.

Вікторія Скиба,
асистент кафедри геоекології та землеустрою