У ТДАТУ на кафедрі електротехніки та електромеханіки відбулася зустріч з заступником технічного директора науково-виробничого підприємства «Преобразователь-комплекс» (м. Запоріжжя) к.т.н. Соломахою Олександром Вікторовичем. Метою зустрічі було проведення співбесіди студентів енергетичного факультету для проходження виробничої практики на базі підприємства.

Підприємство «НПП «Преобразователь-комплекс»  засновано у 1992 році із залученням найкращих спеціалістів Всесоюзного науково-дослідницького та проектно-конструкторського інституту силової перетворювальної техніки – НДІ «Преобразователь» (м. Запоріжжя).  На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Основним видом діяльності підприємства є розробка та виготовлення перетворювальної техніки для електроприводів постійного струму, збуджувачів синхронних двигунів, систем збудження турбо- та гідрогенераторів, пристроїв плавного пуску асинхронних двигунів, перетворювачів для металургійної промисловості та іншої перетворювальної техніки. Одночасно з виробництвом «НПП «Преобразователь-комплекс» модернізує фізично і морально застарілі пристрої перетворювальної техніки будь-яких виробників шляхом заміни систем керування (а за необхідності ревізії силової частини електроприводу) з введенням додаткових функцій, що підвищують можливості пристроїв та легкість їх експлуатації.

У співбесіді взяли участь найкращі студенти факультету. Вони отримали свій перший досвід спілкування з роботодавцем. За результатами співбесіди обрано трьох студентів: Мамонтова Романа (12СЕЕ), Ігнатенко Олександра (12СЕЕ) та Трегубова Володимира (11СЕЕ), яким пощастить у виробничих умовах опановувати прогресивні методи ремонту, експлуатації енергетичного устаткування, проектування систем автоматичного керування. Крім того, вони матимуть можливість долучитися до науково-дослідницьких робіт.

Проходження практики на науково-виробничому підприємстві такого рівня сприятиме закріпленню та поглибленню теоретичних знань, придбанню практичних навичок роботи, знайомству із специфікою обраної спеціальності, а найголовніше вони отримають безцінний  досвід роботи у складі творчих колективів науково-дослідних установ. Це добрий плацдарм майбутньої професійної діяльності!

У студентів є можливість отримати початковий досвід, якого так не вистачає молодим фахівцям при влаштуванні на роботу після навчання, і зробити свій перший запис у трудовій книжці, зорієнтуватися в реальному робочому процесі і побачити «підводне каміння» обраної спеціальності, яке не завжди видно в теорії.

Ми щиро бажаємо студентам домогтися перших успіхів у професійній діяльності і проявити здібності в обраній спеціальності.