Заходи присвячені темі патріотизму є важливою частиною навчального процесу. Ось і студенти 23 СЕЕ групи (куратор Ковальов О.В.) та 22 ЕЕ групи (куратор Постнікова М.В.) вирішили урізноманітнити навчання такою подією. 25 вересня 2018 року вони присвятили концерту, який  відбувся в рамках художньо-патріотичного проекту «Браття українці» в Мелітопольському палаці культури.

Мета проекту – привити молодому поколінню любов до рідної держави, почуття патріотизму і гордості за країну. Крім тематичних концертів організатори планують створити і відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО та спортивно-розважальний комплекс для дітей в Україні.

У супроводі заслуженого академічного зразково-показового оркестру збройних сил України співали лідер групи «Шабля» Володимир Гейзер та інші вокалісти. Пісні-туга за загиблими синами України, пісні-любові до рідної землі та країни, народні та ліричні пісні, джазові та інструментальні композиції не залишили байдужими жодного слухача.

Шалені оплески та вигуки «Браво», що лунали з залу, були найкращою винагородою виконавцям за їх майстерність.

Куратор 22 ЕЕ групи Постнікова М.В., прес-служба ТДАТУ