Щороку навесні за участі ЗВО України проходять заходи з метою упорядкування, благоустрою та озеленення територій міст, селищ та сіл, а також з метою екологічного виховання молоді.

Дружній колектив студентського активу ТДАТУ протягом квітня місяця бере активну участь у різноманітних таких акціях. Грандіозним початком всього цього став арт фестиваль «ТОМ СОЙЕР FEST» у міському парку ім. М. Горького, «далі буде»!

Студенти факультетів АТЕ та ЕСВ на цьому тижні підтримали акції «посади дерево» та «за чисте довкілля» на території соціально значимого об’єкту району Червоної гірки, біля КЗ «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР (вул. Героїв Крут, 14/1). «Суботник» пройшов дуже плідно. Усі були задоволені собою і роботою, яку зробили!

Заходи з благоустрою тривають. Наступне дійство студентського активу ТДАТУ з цього приводу заплановане на 21 квітня. Буде проведено екологічну акцію з прибирання зелених зон та впорядкування території Лісопарку.

Тільки спільними силами ми зможемо зробити наш рідний край кращим!

Грицаєнко І.М., співорганізатор акцій, фото автора