Любиш на травневі свята смачно попоїсти, люби і про здоров’я піклуватися!

Нарешті весна щоденно балує гарною погодою, тому улюбленим дозвіллям мелітопольців стає виїзд на природу із шашликами. До речі лікарі не рекомендують вживати за один прийом більше 400 грамів смаженого м’яса. У свою чергу, студенти факультету АТЕ радять міксувати «свято шлунка» з активним проведенням часу.

Всім відомо, що заняття спортом на свіжому повітрі чудово впливає на імунітет людини та здоров’я в цілому. Також це чудова можливість весело та корисно провести час з друзями або рідними.

Тож не поспішайте ховатися по кафе та іншим закладам, а виходьте на вулицю, аби зарядитися вітаміном D через сонячні промені та енергією від фізичних вправ.

Як доказ достовірності нашої думки, активісти підготували невелике відео зі спільним тренуванням. Тож приємного перегляду!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору факультету АТЕ