IMG_0053На факультеті АТЕ навчання студентів має яскраво виражену практичну спрямованість. Всі технології, які вивчаються на факультеті, практично відпрацьовуються в лабораторіях кафедри. Якщо з деяких питань відсутнє відповідне обладнання, або логіка навчального процесу вимагає поглибленої практичної підготовки, то в цьому випадку використовується технологічна база підприємств, з якими співпрацює факультет.

13 березня на кураторській годині відбулась презентація  ООО «БЛЭКСІ фрут компані» для студентів.  Компанія заснована 9 грудня 1997 року, як самостійне сільськогосподарське підприємство, метою якого є вирощування та продаж екологічно чистої плодово – ягідної продукції на території України та за її межами .

Території об’єктів загальною площею 240 га розташовані в Кримському агрокліматичному районі півдня України. З моменту заснування підприємство займається вирощуванням фруктів: черешні, яблук і полуниці.

Сумарний обсяг свіжої черешні становить 500 т щорічно. Після прибирання, черешня проходить цикл сортування, охолодження і упаковки в гофрокартонні коробки.

Для досягнення найкращих результатів господарської діяльності в ТОВ “БЛЕКСІ фрут компані” організовано виробництво більш якісних, конкурентоспроможних сортів яблук: Брейбурн, Гала, Голден Делішес, Фуджі, Грені Сміт і ін. Посадковий матеріал типу кніп-баум підприємство отримало від бельгійської компанії. Метою господарства є досягнення валового збору яблук – 10 тис. тонн щорічно.

На сьогоднішній день компанія є професійно-інтегрованим підприємством з молодим, відповідальним колективом менеджерів, фахівців, технологів-агрономів садівничої галузі. Володіючи потужними можливостями з виробництва плодових з високими смаковими і врожайними показниками, компанія щорічно проводить закладки молодих садів.

ООО «БЛЭКСІ фрут компані» з великим задоволенням готова співпрацювати зі студентами ТДАТУ, які хочуть розвиватися, працювати та отримати гарний досвід.

Такий вид діяльності на базі компанії викликав великий інтерес студентів. Планується ще цілий ряд екскурсій  та презентацій для студентів, які проходять навчання на факультеті, в різних компаній з метою практичного ознайомлення з якомога ширшим спектром сучасних технологій.

Співголова інформаційного центру

Гончаренко Єлизавета