1200x800-img_8007.95fМинулого тижня в стінах Уманского національного університету садівництва  відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 203- «Садівництво та виноградарство».

У олімпіаді прийняли участь 19 студентів – переможців першого етапу із семи аграрних вищих навчальних закладів України – Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ), Білоцерківського національного аграрного університету (БНАУ), Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ), Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіПУ, м. Київ), Уманського національного університету садівництва (УНУС), Ужгородського національного університету (УжНУ), Харківського національного аграрного університету (ХНАУ).

Від Таврійського державного агротехнологічного університету  в олімпіаді прийняли активну участь студентки ІV курсу спеціальності «Агрономія»  Шаповал Анна, яка посіла 3 місце та Міцковська Катерина – 8 місце. В загальнокомандному змаганні наші студентки зайняли 3 місце.

Перед початком Всеукраїнської студентської олімпіади з вітальним словом до учасників звернулися голова оргкомітету проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований; заступник голови оргкомітету декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент Сергій Щетина; голова журі, доцент Володимир Майборода.

Олімпіада проходила у два тури:

І тур – теоретичний – у вигляді тестових завдань (біологія і технологія вирощування культур) з плодівництва, овочівництва і виноградарства.

ІІ тур – практичний – за напрямами:

„Плодівництво”– післясадивне обрізування плодових саджанців;

„Виноградарство” – щеплення винограду;

„Овочівництво” – визначення овочевих культур за насінням;

„Поза конкурсом” – обрізування винограду.

До складу журі в межах трьох робочих груп увійшли:

1. Виноградарство: Роман Буцик (УНУС), Павло Бондаренко (ТДАТУ).
  2. Овочівництво: Зоя Ковтунюк (УНУС), Віра Кутовенко (НУБіПУ).
  3. Плодівництво: Роман Яковенко (УНУС), Лідія Шубенко (БНАУ).

Ми вітаємо дівчат з отриманими результатами та дякуємо викладачам кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії: зав.каф., к.с.-г.н., доц. Колеснікову М.О., к.с.-г.н., доц. Алексєєвій О.М., к.с.-г.н., доц. Ніновій Г.В., асистенту Бондаренко П.Г. за тривалу плідну працю з підготовки наших студенток до участі в олімпіаді та зичимо всім натхнення та нових досягнень.

За матеріалами  кафедри плодоовочівництва,

виноградарства та біохімії