«Адаптованість сортів кісточкових культур до вирощування в умовах Південного Степу України та придатність їх плодів до первинної переробки», – саме за таким напрямом проводять дослідження 11 студентів факультету агротехнологій і екології у наукових гуртках.

Це студенти КР «Бакалавр», «Магістр» спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Агрономія», «Харчові технології» денної та заочної форми навчання: В. Каманов, В. Мельничук, В. Носенко, І. Мікуляк , Б. Буякін, М. Свиргун, О. Назарова, О. Майборода, Д. Чура, О. Сокот, А. Кошуба.

Наукові дослідження складаються з декількох етапів: визначення теми наукового дослідження, проведення експерименту, збір та обробка експериментальних даних, викладення та оприлюднення дослідних матеріалів у вигляді тез, статей та участь молоді у наукових студентських конференціях з доповідями.

Більш докладно ознайомитися з науковою діяльністю студентів факультету АТЕ можна за посиланням.

Факультет агротехнологій та екології