Студенти факультету економіки та бізнесу напередодні свята Воскресіння Христового завітали до своїх підопічних – до своєї другої й доволі непростої родини – до Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Діти, як завжди, дуже раділи візиту студентів. Вони зустріли їх обіймами та поцікавилися що нового сталося у студентському житті за час їхньої відсутності.

Студенти запропонували їм майстер-клас із розпису писанок. Дітей дуже зацікавила ідея розмалювати яйця для свята, хоча їм хотілося (особливо малечі) швидше їх з’їсти. Всі дуже старалися гарно розписувати яйця, питали про найменші дрібниці і особливості розпису.

Коли справа була зроблена, студенти разом з дітьми вийшли на подвір’я та всі разом влаштували активний відпочинок: гойдалися, гралися у рухливі ігри, навіть у волейбол.

Час пролетів дуже швидко! Діткам потрібно було йти обідати, на що вони відреагували неохоче – так їм сподобалося наше товариство!

Студентська рада факультету вітає мешканців та співробітників Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей із Великодніми святами! Бажає мира, тепла та реалізації усіх найзаповітніших мрій!

Дякуємо адміністрації закладу за надану можливість спілкування та сподіваємося на подальшу співпрацю!

За матеріалами: Борисенко Ольга, заступник голови

соціального сектору студентської ради ФЕБ