27 червня 2018 року студенти 11 ФБ факультету економіки та бізнесу відвідали Мелітопольське управління Державної казначейської служби України (ДКСУ).  Метою навчальної екскурсії стало підвищення практичної підготовки студентів шляхом ознайомлення першокурсників з організаційною структурою, основними завданнями та напрямами роботи ДКСУ.

Зустріла студентів  начальник установи – Шакуріна Людмила Леонідівна, яка розповіла студентам про основні завдання та функції Мелітопольського управління ДКСУ, як повноправного учасника бюджетного процесу, та про історію його створення. Крім цього, провідні фахівці установи на конкретних прикладах розповіли студентам про особливості казначейського обслуговування бюджетних коштів, зокрема про розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету; взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів.

Спеціалісти відділу надходжень розповіли про порядок повернення помилково зарахованих доходів та відшкодування податкових надходжень. У відділі бухгалтерського обліку та звітності, першокурсників ознайомили з особливостями фінансової та бюджетної звітності, порядком її складання та термінами подання.

Велика подяка спеціалістам Управління Державної казначейської служби України у м. Мелітополі за цікаву та змістовну екскурсію.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування