13 жовтня студентські ради енергетичного факультету та факультету економіки та бізнесу ТДАТУ провели конкурси та безпрограшну лотерею до Дня козацтва та Дня захисників України. У веселих розвагах могли взяти участь усі бажаючі.

Кожен з учасників лотереї отримав свій номер та очікував кінця вікторини. Першим конкурсом  було випробовуванням уяви та командної роботи учасників. Участь приймали дві команди по 4 особи. За правилами кожен з команди повинен був заплющити очі, це тільки додавало складності учасникам, ведучі загадували геометричні фігури, а команди повинні були зобразити їх, не розкриваючи очі. Переможців обирали позитивні глядачі, але усі були нагороджені солодкими призами.

Другим конкурсом було випробовування на спритність та швидкість закоханих. Дві пари повинні були на швидкість з’їсти яблуко, але складність конкурсу складалася в тому, що яблуко треба з’їсти без рук. Під оплески та підтримку оточуючих команди впоралися з завданням та в нагороду отримали подарунки. Оцінку талантів команд проводило журі, яке складалося з восьми бажаючих.

Наприкінці святкування ведучі вручали призи за номером лотерейного білету, учасники отримували призи. Студентські ради факультетів організували все цікаво і з гумором, намагаючись показати, що справжні козаки вміли не тільки боронити честь українського народу, але і розважатись.

Студентський актив бажає усім успіхів у навчанні та досягнень нових перемог!