IMG_329622 листопада 2018 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» ТДАТУ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2018 року.

Секція за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» налічувала близько 30 учасників, серед них студенти і магістранти ТДАТУ, студенти Василівського, Ногайського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ, Мелітопольського промислово-економічного коледжу, члени Малої академії наук учнівської молоді Мелітопольської міської ради.

На секційному засіданні було заслухано сім доповідей, які були підготовлені на достатньо високому рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. Теми наукових доповідей були досить різноманітними. В ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансової децентралізації в Україні та фінансового забезпечення підприємств, інновації в сфері банківських та фінансових послуг тощо.

Учасники були нагороджені грамотами за активну участь у науково-дослідній роботі. А за кращу презентацію доповіді грамотами були відзначені наступні учасники конференції:

І місце – Марченко Катерина, студентка 31 ФБ, доповідь на тему «Адміністративно-територіальна реформа як передумова децентралізації влади в Україні» (науковий керівник – к.е.н., ст. викл. Осипенко С.О., ТДАТУ)
ІІ місце – Разумова Альбіна, ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», доповідь на тему «Регулювання ринку банківських металів в Україні» (науковий керівник – Панченко Н.С., ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»)
ІІІ місце – Залозна Ганна, ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», доповідь на тему «Розвиток лізингу в Україні» (науковий керівник – Биковська І.П., ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»).
Вітаємо переможців!

Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування»