19 листопада в рамках VII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулось секційне засідання.

Секція за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» налічувала близько 30 учасників та 51 доповідь студентів і магістрантів ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, студентів Василівського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ.

На секційному засіданні було заслухано дев’ять доповідей, які були підготовлені на достатньо високому рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. Теми наукових доповідей були досить різноманітними. В ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансової децентралізації в Україні та державної підтримки розвитку місцевого самоврядування, а також висвітлювались актуальні питання фінансової сфери, зокрема банківського сектору, в розрізі управління фінансовими ризиками банку, кредитування та особливості електронного банкінгу. Крім того, акцентувалась увага на такій глобальній проблемі як бідність в Україні.

Всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь у VII Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів і магістрантів за підсумками досліджень 2019 року.

Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування»