IMG_9849Колектив кафедри фінансів, банківської справа та страхування активно співпрацює з фахівцями-практиками, залучаючи їх в процеси навчальної та наукової роботи. Слід зазначити, що серед таких фахівців є і випускники спеціальностей кафедри.

У лютому 2020 року на базі кафедри було проведено науково-практичний семінар за участю викладачів та провідного економіста Геніческого відділення АТ РБ «Аваль»  Бандури Г.І.

Тема семінару – «Кредитні послуги РБ «Аваль» для фінансування потреб малого та середнього бізнесу». Інформація була не лише змістовна і цікава, а й була надзвичайно корисною як для професійної діяльності учасників заходу, так і для їх потреб, як звичайних громадян. Викладачі обговорювали особливості механізму кредитування  регіонального відділення, розпитували про інноваційні програми кредитування, досвід роботи з проблемними позичальниками тощо.

Також, представлений матеріал може бути й надалі використаний при викладанні дисциплін кафедри «Фінанси підприємств», «Фінансовий менеджмент», «Банківська справа», «Ринок фінансових послуг».

Підсумувала роботу науково-практичного семінару завідуюча кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., доцент Яцух Олена Олексіївна, підкресливши актуальність та практичну значущість тематики й необхідність безпосереднього спілкування викладачів і студентів з провідними фахівцями.

Викладачі висловили вдячність провідному  економісту Бандурі Г.І. за корисну інформацію та настанови, тому що лише спільними зусиллями науковців і практиків можна постійно підвищувати якість освіти, впроваджувати нові знання та вміння в навчальний процес.

Кафедра фінансів, банківської справа та страхування