7 листопада на кафедрі публічного управління, адміністрування та права відбулася зустріч учасників наукового гуртку “Практичні аспекти державного управління в сучасних умовах” із завідувачем Мелітопольського лабораторного центру МОЗ України – Романом Васильовичем Скляровим.

Роман Васильович розповів про діяльність керованої ним державної установи, особливості управління державним підприємством, зокрема,  взаємодію з органами місцевої влади, навів цікаві приклади та відповідав на питання аудиторії.

Студенти з перших уст отримали нові практичні знання в галузі державного управління, які допоможуть їм краще зрозуміти механізм діяльності подібних установ. Особливо їх зацікавили особливості професійних аспектів роботи гостя.

Керівник наукового гуртку доцент Застрожнікова І.В. та студенти дякують Роману Васильовичу за цікаву лекцію!

За матеріалами: кафедра ПУАП