Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного дає можливість своїм студентам розвиватися фізично.  В нашому закладі вищої освіти часто проходять різні спортивні змагання, в яких студентська молодь буре активну участь.

Днями, в рамках спартакіади, на стадіоні «Мотор» відбулися змагання з перетягування канату. В них взяли участь команди трьох факультетів: механіко-технологічного, агротехнологій і екології та факультету економіки і бізнесу.

До змагань учасники команд готувалися заздалегідь, тому всі вони показали добрий результат. Однак, перемогу отримали найкращі. Перше місце здобула команда механіко-технологічного факультету, друге – факультету агротехнологій і екології, третє місце дісталося факультету економіки і бізнесу.

Бажаємо хлопцям успіхів, натхнення та подальших звершень!